Поради батькам

Навчання разом з дітьми  

     Дистанційне навчання – це виклик не тільки вчителям та дітям, а ще й батькам. А якщо школяр у родині не один…  Є діти і батьки, які змогли самоорганізуватись, але є і ті, хто виявився не готовими до такого навчання. Велике навантаження лягає на батьківські плечі. І тут  потрібно постійно бути на зв’язку, і ще якось організувати роботу дитини й потім її проконтролювати — це такі менеджерські здібності мають бути, що батькам потім можна керувати компаніями. Урахувати потрібно все: і психологічні особливості своєї дитини, і технічні можливості, і самодисципліна… 
І тут допоможе досвід, бо саме його ми набуваємо і в дистанційному навчанні. Хочу запропонувати лайфхаки з досвіду батьків про те, як краще організувати навчання вдома з користю.

#Язалишаюсявдома

Поради батькам випускників: підтримайте та не заважайте

порадибатькамвипускників
Не потрібно нервувати, переживаючи за те, як ваше «чадо» складе іспит. Продемонструйте спокій і впевненість у силах і можливостях своєї дитини, тоді їй буде легше справитися із власним хвилюванням.
Головна ваша мета – не налякати дитину ще більше, розповідаючи про труднощі тестів. Поясніть: щоб отримати хороший результат, не обов’язково відповідати на всі запитання тесту. Набагато краще спокійно відповісти на ті запитання, у правильності відповідей яких дитина впевнена.
Незалежно від результату екзамену, не забувайте щиро і від душі казати дитині, що ви її любите, що в житті у неї все складеться якнайкраще. Адже впевненість у силах вашої дитини дуже важлива. Як кажуть
Від хорошого слова навіть кактуси краще ростуть.
Психологічна підтримка – один з найважливіших факторів, котрий визначає успішність вашої дитини.

Як бути суперсучасними батьками: поради психолога

Про успішне майбутнє дитини мріють усі люблячі батьки, дають підказки або диктують, як його досягти. А от від сьогодення мами і тата інколи починають відставати, і тоді ловлять на собі співчутливі погляди сина чи доньки. Про те, як не стати для власної дитини людиною, що безнадійно загубилася в часі, розповідає дитячий психолог Ольга Печій.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Перший освітній чат "На Урок" на основі штучного інтелекту

  В Україні створили перший освітній чат на основі штучного інтелекту. Ця технологія створює симуляцію спілкування з історичними постатями. ...